Microsoft, Mastercard Bu Altcoin’i Seçti! Sıradaki Ne?

Web3 platformu Ankr (ANKR), yakın tarihli Microsoft ve Mastercard ortaklıklarının ardından övgüye değer bir altcoin haline geldi. DeFi platformunu gelecekte neler bekliyor? Güncel metriklerle cevaplayalım…

Ankr (ANKR), altcoin piyasasının en dayanıklı projelerinden biriydi

Son haftalarda şiddetlenen kripto para piyasasındaki volatilite, hem yatırımcılar hem de traderlar arasında endişeye neden oluyor. ABD finans piyasasında geçen hafta yaşanan sıkıntılı olayların ardından olumsuz duygular yeniden su yüzüne çıkmaya başladı. Bununla birlikte, son güncellemeler, kripto ve Web3 topluluğundaki belirli ağların istikrarını vurgulayarak, birçok platformun kaosun ortasında hala geliştiğini gösterdi.

Web3 altyapısı ve cross-chain staking DeFi platformu olan Ankr (ANKR), son zamanlarda birçok önemli dönüm noktasına ulaşan bu platformlardan biriydi. Metrikler açısından gelecekte de böyle bir eğilim içinde olacağı onaylanıyor…

Şubat ayında yapılan Microsoft – Ankr ortaklığına Kriptokoin.com‘un bu yazısında yer verdik.

Metrikler, Ankr için istikrarları bir büyüme ortaya koyuyor

Ankr, rakiplerine göre tutarlı ve istikrarları büyüme metrikleriyle öne çıkıyor. 2017 yılında kurulan platform, 30.000’den fazla küresel bölgeye ulaştı ve şu anda 38’den fazla ağ tarafından destekleniyor. Ayrıca, 40.000’den fazla geliştiriciye ev sahipliği yapıyor ve günlük API istekleri 8 milyara kadar çıkıyor.

Ankr’ın dünyanın önde gelen teknoloji tabanlı şirketlerinden bazılarıyla ortaklıklar kurduğunu da belirtmekte fayda var. Dünyanın en büyük bilgisayar yazılımı satıcısı olan Microsoft, önde gelen bir ödeme kartı ağ işlemcisi olan Mastercard ve önemli bir cloud ürünleri ve hizmetleri sağlayıcısı olan Tencent Cloud, Ankr ile ortaklık kuran birkaç firmadan bazıları.

ANKR, BNB Chain topluluğu için önemli bir altyapı oluşturucu

AAVE, Optimism Foundation, Avalanche ve Binance gibi kripto ağlarının güvendiği Ankr, müşteri tabanı açısından da oyununun zirvesinde. Binance, müşteri olmanın yanı sıra 2022’de stratejik bir Ankr yatırımcısı oldu. Lider borsa, Ankr’ı işlevselliği ve kullanıcı geri bildirimiyle ön plana çıkarıyor:

Ankr, BNB Chain ekosistemi için önemli bir altyapı oluşturucudur. Erigon istemcisi ile BSC’ye yükseltmelerin uygulanmasında, arşiv node operatörü ve altyapısının yeniden yazılmasında ve BSC Application Sidechain’ler için bir çerçeve oluşturulmasında kritik öneme sahipti. Bu, BNB ekosisteminin rekabetçi kalmasına ve hem kullanıcılara hem de geliştiricilere en son avantajları sunmasına olanak tanır.

Web3 platformu şu anda piyasadaki bir avuç ürünü desteklerken, ekip ürün yelpazesini yenilemeye ve genişletmeye odaklanmış durumda. Bu arada ANKR, en büyük tüm kripto para borsalarında da listeleniyor ve bu da onu geniş bir potansiyel trader havuzunun kullanımına sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir