Dilan Polat’ın Arkadaşı Cemile Kaya, Banu Parlak’ın Engin Polat’a Aşık Olduğunu İddia Etti!

Dilan Polat’ın arkadaşı Cemile Kaya’nın şoke eden aşk iddiası, ‘Herkes mi Engin Polat’a aşık?’ dedirtti. Detaylar?

Hepiniz mutlaka denk gelmişsinizdir. Lüks hayatıyla dillerden düşmeyen Dilan ve Engin Polat çifti hakkında çok enteresan iddialar dolaşıyor ortalıkta…

Birçok farklı kişi tarafından ortaya atılan, kara para aklama, vergi kaçırma ve tetikçi tutma gibi çok ciddi iddialar var çiftle ilgili.

Bu kaosu daha da alevlendiren şeylerden biri, geçtiğimiz günlerde sosyal medya fenomeni Banu Parlak’ın da aralarında olduğu birkaç kişiyi vurdurtmak için tetikçi tuttuklarının iddia edilmesiydi.

Hatta sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla dikkat çeken ve bunun üzerine ‘Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır’ diyen Banu Parlak’ın güzellik merkezine silahlı saldırı düzenlenmişti.

Dilan Polat’ın arkadaşı olduğu bilinen Cemile Kaya, az önce sosyal medya hesabından yeni hikayeler paylaştı ve hikayesinin odağındaki kişi de Banu Parlak’tı.

Selen Görgüzel’in “Sisi lakaplı Seyhan Soylu’yla Engin Polat aşk yaşıyor” iddiasından sonra, Cemile Kaya da Banu Parlak’ın Engin Polat’a aşık olduğunu iddia edince, “Herkes mi bu adama aşık yani?” sorusu belirdi tabii kafalarda…

Banu Parlak’a seslenen Cemile Kaya, “Cano artık de Engin’e aşığım, onu Dilan’ın elinden almak için her şeyi yapacağım. Artık de de kurtulalım” dedi. İşte o anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x