Hamdi Alkan’ın eski eşi Canan Hoşgör ile Yusuf Bakoğlu evlendi

Yönetmen ve oyuncu Hamdi Alkan, 2006-2012 yılları arasında evli kaldığı Canan Hoşgör’le ilişkisinden dünyaya gelen kızı Ayşe Alkan ile Nişantaşı’nda objektiflere yansımıştı. Selen Görgüzel’le sekiz yıllık evliliği tek celsede biten Hamdi Alkan, eski eşi ile tekrar birliktelik yaşayacağı idiasına da açıklık getirmişti:

“ÇOK GÜZEL GİDEN BİR BİRLİKTELİĞİ VAR”

Böyle bir şey yok. Canan Hanım’ın çok güzel giden bir birlikteliği var, gayet mutlu hayatında. Ben kızlarımla ömrümün sonuna kadar birlikte olacağım.

NİKAH MASASINA OTURDU

Canan Hoşgör, 3 yıldır beraber olduğu iş insanı Yusuf Bakoğlu ile nikah masasına oturdu. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Hoşgör, nikahından kareleri paylaştı.

“ANNEMİN NİKAHINI GÖRMEK DE NASİP OLDU”

Canan Hoşgör’ün Hamdi Alkan’la evliliğinden dünyaya gelen Zeynep ve Ayşe adında iki kızı da nikaha katıldı. Oyunculuk yapan Zeynep Alkan “Annemin nikahını görmek de nasip oldu… Bir ömür boyu mutluluklar” paylaşımında bulundu.

“AŞKLA TAMAMLANDIM”

Urla’da gerçekleşen küçük törene dostları, yakınları ve ünlü oyuncunun kızları katıldı. Sosyal medyada geceden kareler paylaşan Canan Hoşgör, paylaşımlarından birinin altına, “Aşkla tamamlandım” notunu ekledi.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x