Yapılacaklar Listesi Uygulaması Clear 2 Çıktı

İlk kez 2012 yılında piyasaya sürülen yapılacaklar listesi uygulaması Clear büyük bir güncelleme alarak artık Clear 2 haline dönüştü. Orijinal uygulamayla aynı genel tasarıma ve işleve sahip olan uygulama artık daha akıcı liste oluşturma için yeni hareketler, yeni renk temaları, uçtan uca tasarım, güncellenmiş yazı tipleri, alıntı paketleri, ses temaları, uygulama simgesi seçenekleri ve daha fazlasını sunuyor.

Clear’da liste oluşturma ve yönetme değişmedi. Listeye bir öğe eklemek için herhangi bir yere dokunmanız ve öğeyi işaretlemek veya silmek için kaydırmanız yeterli. Uygulamanın alt kısmına bir dokunuş ise listeye genel bakışa gidiyor ve alttan ikinci bir dokunuş kişiselleştirme seçeneklerine, ödüllere, mağazaya ve tamamlanan öğelerin arşivine yönlendiriyor.

Kullanıcılar, listede sınırsız sayıda liste ve öğeye sahip olabiliyor ve uygulamanın basit tasarımı, odağı gelecek olana odaklıyor. Listedeki öğeler listeler arasında sürüklenip bırakılabiliyor ve sola doğru hızlıca kaydırıp basılı tutmak, saat ve tarih eklenmesine olanak tanıyor. Bir listenin ekran görüntüsünü aldığınızda bir paylaşım sayfası açılıyor. Böylece içeriğin metin veya resim versiyonunu bir arkadaşınızla paylaşabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanmak, listeler için benzersiz renkler gibi koleksiyon öğelerinin kilidini açıyor ve yalnızca uygulamayı kullanmak, kullanıcılara aralarından seçim yapabilecekleri yeni temalar ve yazı tipleri sağlıyor. Öğeleri işaretlerken, listeye yeni öğeler eklerken ve diğer uygulama özelliklerini kullanırken de dokunma ve sesler duyuluyor.

Artık ücretsiz olan uygulamada günlük olarak değişen temalar, yazı tipleri, ses paketleri ve uygulama simgeleri içeren tamamen isteğe bağlı bir mağaza bulunuyor. Satın alınabilecek kozmetik seçenekler uygulamanın temel işlevlerini etkilemiyor ancak benzersiz özelleştirme seçenekleri sunuyor.

Clear 2 uygulamasını App Store‘dan ücretsiz olarak hemen indirebilir veya hali hazırda Clear kullanıyorsanız güncelleme yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x